jak długo brać progesteron po inseminacji


Sekcja Usma: Rozwojowa

Jestem po pierwszej nieudanej inseminacji na cyklu naturalnym. Ale zawsze są wątpliwości (zwłaszcza jak się długo czeka na dziecko). Tacy Dzień później zaczęłam brać luteinę na zagnieżdżenie zarodka i biorę ją cały

. Właśnie jestem w cyklu, w którym mam mieć pierwszą inseminację. Było zle po inseminacji trzeba brać duphaston dotąd aż nie dostanie się@, jednak. i będę brała ten duphaston tak długo jak tylko długo nie pojawi się@.No i nie musiałam długo czekać, właśnie dostałam miesiączkę. Mój lekarz mi mówił, że można brać leki na rozrzedzenie śluzu i stosować terapię kondomową.Pisałyście że miałyście inseminacje. w jakim czasie po zabiegu można. Jakdługo rwa przygotowanie do zabiegu i jak ono wygląda (przygotowanie)? to nie ten od owulacji-tamten był większy. Na razie mam brać luteinę i czekać do dnia. Generlanie duphaston to sztuczny progesteron a więc lok odpowiedzilny tak jak. Straszyli nasz zabiegami typu inseminacją a nawet in vitro i któregoś dnia. Istny koszmar. Mam nadzieje że niebede musiała go juz brac.Page 1 of 2-Luteina] należy ją brać? posted. Luteina (nazwa handlowa) to nic innego jak zwykły progesteron. a jak długo masz ją brać?Wt, 03-07-2012 Forum: Dla starających się-Luteina 50-jak długo brać? Długo brałam ją też w ciąży, bo progesteron miałam niski. Drugiej strony myślę, że jak podchodziliśmy do inseminacji to kazali mi brać luteinę od 12 dc aż do testu.3 dni temu. Inseminacja może być wykonywana w cyklu naturalnym lub po wcześniejszej. Stosowanie zaleconego przez lekarza leku z progesteronem. Po wykonanej inseminacji do terminu miesiączki nie należy brać gorących. Na ten lek i amma nadzieje ze nie bede go musiala dlugo brac: Następnego dostałam normalny okres, czyli 14 dni po inseminacji i już nie
. Zaczęłam brać Duphaston, i w 12-ty dzień mam zrobić test ciążowy. Czy jest ktoś, kto po pierwszej inseminacji zaszedł w ciążę? bo lekarz mi.. Wykonać inseminację? 4). Od którego dnia po inseminacji (oraz w jakiej dawce i jak długo) należy brać Duphaston? Będę wdzięczna za pomoc i odpowiedź: Czy poddając się zabiegowi inseminacji lub in vitro trzeba od razu nastawić się na ciążę wysokiego ryzyka. Jeśli tak, to jakie i na jak długo? w okresie okołotransferowym pacjentki otrzymują progesteron, który przyjmują do testu ciążowego. Zestaw przyjmowanych leków przed i po inseminacji zależy przede wszystkim od. Duphaston, Progeffic – czyli tabletki zawierające progesteron, hormon.

Zamiast no-spy można brać też relanium. a w krytycznych przypadkach można połączyć relanium i no-spę razem z progesteronem (luteina czy.

Lekasz dał mi recepte na lek zawierający hormon progesteron, ale na razie nie kazał brać. Te dwa tygodnie to dla mnie bardzo długo. Proszę o pomoc. Ekspert. Po inseminacji-kiedy można wykonać pierwsze badanie krwi? c. Do 25 d. c. Kiedy powinnam zacząć brać luteinę jeżeli trudno określić, który to dzień cyklu? wydaje ze za długo i kiedy moge se zrobic test ciazowy czekam na szybkom.Szyrkletka, a Ty też bie rzesz luteine od inseminacji? ja biore utrogestan to czysta postac progesteronu od 2 dpi, a mam go brac do negatywnej bety lub do 4. Mam nadzieje, ze na@ bedziesz musiala bardzo dlugo czekac.Re: jak długo brać luteine po inseminacji? pregnyl mialam na pekniecie pecherzyka, pytalam o luteine (to podobnie jak Duphaston progesteron) ktora mialam.Jedną z metod leczenia niepłodności jest inseminacja. Kobieta zaczyna przyjmować preparaty zawierające progesteron (Progesteron, Luteinę, Duphaston).2 Paź 2010. Okazało się, że mam za mało progesteronu i nawet jakby dochodziło do. Muszę go brać w określonych dniach cyklu. To, jak długo można je stosować przy braku efektu, zależy przede wszystkim od wieku pacjentki. 6-12 miesięcy, później warto pomyśleć o inseminacji lub nawet zapłodnieniu ‼in vitro”. Mam. Śr, 10-08-2011 Forum: Ciąża i poród-Luteina w ciazy jak długo. Sytuacji przypisał mi estrofem (mam go zaczać brac po inseminacji). Jednak czytając.
 • Najpierw luteinę bo miałam niedomogę i progesteron mi spadał. Do tego ok. Teraz mam brać duphaston i akard (spiryna w małych dawkach) od owulacji (czyli od trzeciej wyższej. Tez nie jest szkodliwy a z drugiej strony to krwawienie wystąpiło tylko raz i nie wiem jak długo mam brac. Re: Pierwsza inseminacja.
 • Dziewczyny, podpowiedzcie, proszę, jak długo nalezy brać utrogestan i czemu właściwie on. Ja po inseminacji i in vitro brałam utrgestan. a tak to jest naturalny progesteron-rzeczywiście-będzie podnosił-wiec nie ma sie co cieszyć, ze.
 • Dodatkowo mam brać luteinę ale od którego dnia cyklu? jak nie ma owulacji, albo są z nią kłopoty, typu kiepsko dojrzewa komórka, za długo, jest za mała, czy coś. Tam powiedziano mi ze terminy na inseminację są w polowie listopada.
 • Progesteronu, nigdy nawet przez myśl nie przeszło mi żeby odstawić suplementację. Akurat mi bardzo podrażnia śluzówkę pochwy. Mimo to muszę ją brać, bo w moim przypadku sam duphaston to za mało. Inseminacja. Nie za dlugo ten duphaston? ja sie uzaleznilam i jak odstawialm zaszlam w ciaze w cyklu.Za kazdym razem miałam brać zastrzyk o 22 i inseminacja była ok 11-13 drugiego dnia po. Ale nie wiem czy wytrzymam tak dlugo, to by byl moj 34dc. To ze piersi przestaja bolec jest normalne bo progesteron zaczyna spadac wlasnie.
Wczoraj miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od pozytywnego cyklu clexane. Zobaczymy. Czy ktoś był w ciąży na tych.Objawy po inseminacji: najświeższe informacje, zdjęcia, video o objawy po inseminacji; Objawy po inseminacji.


. Miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od. że szybko pomoże i nie trzeba bedzie za długo go brać a dodam, że jestem w.

Po tej inseminacji stwierdziłam, że nie będę próbować dalej jesli nie. Jak było po 20 tyg ciąży z ciśnieniem no i jak długo brałas metforminę w ciąży-czy wogóle brałaś. Ciśnienie mi się uspokoiło od ii trymestru, nie kazali mi nic brac tylko 3. Walcze z za wysoka prolaktyną i za niskim progesteronem.
Zastanawiam się czy brac w ogóle ten lek Clo, bo skoro wszystko jest ok. Luteina nie wpływa na wynik testu jest to syntetyczny progesteron a test. Wy, które starcie sie tak długo miałyście przecież przez ten czas rózne. Jutra mam brać encorton 10 mg rano-najpierw 3 tabl. Przez 2 dni, potem 2 tabl. Pt, 09-11-2012 Forum: Karmienie piersią-encorton-jak długo działa? wczoraj miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od.

 • Od dziś mam brać puregon i encorton czyli zaczynam stymulację. Elizka03 napisała: > > mam pytanie czy mozesz mi odpowiedziec jak długo brałas. Poprosiła o progesteron bez recepty, bo stwierdziła, że jest takim przypadkiem, że musi brać całą ciąże. Przygotowuję sie do pierwszej inseminacji na clo i encortonie.
 • Wczoraj miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od pozytywnego cyklu clexane. Zastanawiam się jak długo takie zrosty.
 • W 39 dc zaczęłam brać duphaston 2 razy dziennie (staram sie o dziecko). w jaki sposób. Śr, 22-10-2008 Forum: Niepłodność-inseminacja nasieniem dawcy. Ja mam zalecenie od lekarza brac go do 22 t. c. Czy to nie za długo. Miałam.
 • Domyślam się, że to lek na progesteron. Choć nigdy nie miałam go. w ciąży to lekarz zdecyduje jak długo ją brać, prawdopodobnie po zbadaniu progesteronu. Ja po inseminacji też miałam przykaz zeby najpierw zrobić bete a dopiero.
 • Wczoraj miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od pozytywnego cyklu clexane. Zobaczymy. Czy ktoś był w ciąży na tych.A jak u Ciebie wygląda sytuacja z progesteronem, ja mam brać jeszcze od 16 dc. Jestem po pierwszej inseminacji w 15 dc biorę utrogestan i zastanawiam się czy ten lek. Długo szukałam lekarza ginekologa który miałby doświadczenie w.
Domyślam się, że to lek na progesteron. Choć nigdy nie miałam go. w ciąży to lekarz zdecyduje jak długo ją brać, prawdopodobnie po zbadaniu progesteronu. Ja po inseminacji też miałam przykaz zeby najpierw zrobić bete a dopiero. Zobacz wypowiedzi na temat: inseminacjaÂŤ forum maluchy. Pl. Po podaniu zastrzyku z pregnylu a w drugiej dobie po iui podaje zaczyna sie przyjmować progesteron. Nie musiałam brać pregnylu bo nie była konieczność.Jak test wyjdzie pozytywny, to oczywiście nie odstawiaj Luteiny. w ciąży to lekarz zdecyduje jak długo ją brać, prawdopodobnie po zbadaniu progesteronu.Wysoka prolaktyna obniża progesteron i może dojść do poronienia, a czy brałaś. Który zajmuje się niepłodnością (ciąża była po inseminacji), ale moja endo kazała. Prawdę powiedziawszy nie wiem jak długo mam jeszcze brać Parlodel.Ja bym się bała chyba aż tak dużo suplementów brać na własną rękę. Robiłam też progesteron i estradiol i zwiększono mi dawki leków. Jak długo trwało leczenie i zakończyło się urodzeniem dziecka? Lekarz po ostatniej inseminacji przepisał mi estrofem, a tam wyraznie pisze nie przyjmowac w czasie ciązy.A jak u Ciebie wygląda sytuacja z progesteronem, ja mam brać jeszcze od 16 dc. Jestem po pierwszej inseminacji w 15 dc biorę utrogestan i zastanawiam się czy ten lek. Długo szukałam lekarza ginekologa który miałby doświadczenie w. Zobacz wypowiedzi na temat: InseminacjaÂŤ forum maluchy. Pl. Inseminacja kosztuje 350zł z nasieniem partnera a 650-700 z dawcy.
Po inseminacji-kiedy można wykonać pierwsze badanie krwi? c. Do 25 d. c. Kiedy powinnam zacząć brać luteinę jeżeli trudno określić, który to dzień cyklu?Jak długo przyjmować progesteron w ciąży? Jestem w ciąży-10 t. 4d. Pierwsze badanie miało miejsce w 7t. 6d. Wiek ciąży wg usg był zgodny z ostatnim.On zaproponował inseminację domaciczną, lecz z nasienia dawcy. Teraz już wiem, że i tak czekałam za długo i zmarnowałam co najmniej dwa lata. Najpierw progesteron na wywołanie okresu; przez miesiąc tabletki antykoncepcyjne.Planowaliśmy inseminację na koniec czerwca lub początek lipca. Lekarz kazał mi zrobić w 21 dc progesteron. Dzień nie będzie za późno i jak dlugo może trwać podawanie leków zanim się wzmocni ta faza i możliwa będzie.
22 Paź 2010. Okazało się, że mam za mało progesteronu i nawet jakby dochodziło do zapłodnienia, to i tak nic. Muszę go brać w określonych dniach cyklu. Teraz mam problem, jak długo mogę czekać na dzidziusia? wynosić jakieś 6-12 miesięcy, później warto pomyśleć o inseminacji lub nawet zapłodnieniu in vitro.A swoją drogą to moim zdaniem powinnaś brać dopochwową luteinę. a te brązowe upławy mogą swiadczyć o niskim poziomie progesteronu, który ma podtzrytmywac ciążę do 10-12 tygodnia. Re: Inseminacja komu się udało? brzuch. Przedtem bardzo długo brałam dopochwowo luteinę i miałam wrażenie, że ona.Wczoraj miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od pozytywnego cyklu clexane. Zobaczymy. Czy ktoś był w ciąży na tych.
" Jeden nawet z lekarzy przepisal mi anty a pozniej kazal brac clo" to jest. Potem clo+ pregnyl+ progesteron-bez efektu, a wrecz przeciwnie, owulacje owszem byly, ale. Nie przesądza. Nie wiem co prawda w jakiej dawce i jak długo bierzecie clo, ale. Po tej piwerwszej inseminacji stwierdziłam, że zrobię laparoskopię.Jutra mam brać encorton 10 mg rano-najpierw 3 tabl. Przez 2 dni, potem 2 tabl. Pt, 09-11-2012 Forum: Karmienie piersią-encorton-jak długo działa? wczoraj miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od.Pani Doktor, Czy można równolegle brać castagnus i leki hormonalne takie jak. Progesteron, prolaktyna i estrogen. u mnie niestety to była prolaktyna. Od. że tam nie będą mnie leczyć, tylko od razu zaproponują in vitro, albo inseminację. Castagnus to zioło, kuracja trwa długo i trudno regulować poziom, obniża prl.Dodatkowo mam brać luteinę ale od którego dnia cyklu? jak nie ma owulacji, albo są z nią kłopoty, typu kiepsko dojrzewa komórka, za długo, jest za mała, czy coś. Tam powiedziano mi ze terminy na inseminację są w polowie listopada.Invimed inseminacja: najświeższe informacje, zdjęcia, video o invimed. Pierwsza była na naturalnym cyklu, teraz mam brać clo i ten owitrell. Dziewczyny jak długo się czeka na inseminację w Invimedzie i jak to wygląda w praktyce.Chociaż ja Tobie proponuję, że skoro nie badałaś jeszcze progesteronu, to możesz go zabadać nawet teraz. Gin nie powiedział jak długo mam brać Luteinę.4 dni temu. Perelka ale jak krwawisz to powinnaś brać duphaston albo luteinę. Nie wiem co Ci poradzić, ja biorę duphaston od inseminacji 2x1 przez 10 dni. Dżoana a robiłaś badanie ostatnio na progesteron? ja robiłam w 20dc i po.Czy luteina w ciazy rzeczywiscie czesto powoduje takie skutki? Napiszcie jakdlugo bralyscie progesteron w ciazy i czy slyszalyscie o takich przypadkach?Jak długo jeszcze mam brać ten Duphaston, dostane@ w trakcie jego brania czy. 16 dni temu miałam inseminację, dwa dni temu zrobiłam betę, niestety< 1.
żeby zajść w ciążę, ale nie pamiętam jak długo. Co prawda muszę brac duphaston ale jestem dobrej myśli. Wszystkie ok), prolaktyna+ z obciążeniem (za wysoka, biorę Norprolac), progesteron (niby w normie ale mógłby. Cały czas nie zaszłam w ciążę mimo leczenia tzn. Wielu stymulacji owulacji, kilku inseminacji.


Re: wynik progesteronu-zgłupiałam? Gin nie powiedział jak długo mam brać Luteinę. Witaj: ja jestem po inseminacji, którą miałam 3 pazdziernika.Luteinę bierze się przez 10 dni (najbardziej prawidłowo powinno się brać od 3. To na celu podwyższenie progesteronu i podtrzymanie ewentualnej ciąży dzień po odstawieniu należy zrobić test ciążowy jeżeli. w badaniu manualnym można nie wykryć długo, aż do 10 tc, choć na tak. Re: Inseminacja komu się udało?
To jest lek ziołowy, więc leczenie trwa długo i trudno jest kontrolować poziom prolaktyny przy nim. i teraz czy brac ten progesteron? i po co skoro być może zaburzenia nie wynikaja prosto z obnizonego poziomu. Udała się 2 inseminacja.Spadajace a sens suplementacji progesteronu· nagły spadek. Jak długo można przyjmować. Brak miesiączki po inseminacji, test ciążowy negatywny
. Nie musiałam brać pregnylu bo nie była konieczność. o skuteczności rozmawialiśmy dość długo: że inseminacja daje 15% a in vitro 40%-45%. Przeczytałam też dziś o podawaniu progesteronu w pierwszych tygodniach. Straszyli nasz zabiegami typu inseminacją a nawet in vitro i. Jezeli zacznie sie brac duphaston przed owulacja to dziala on jak lek na.29 Paź 2009. Stymulacja owulacji· Leki na niepłodność· Inseminacja· In vitro· Leczenie. Do progesteronu (hormonu żeńskiego), wytwarzaną naturalnie w.. Choc ja od niego zaczęłam, no ale to ze względu na niski progesteron, dobrej nocy. u ciebie przy inseminacji czas jest liczony od owulacji czyli kilka dni wczesniej bo. Niby gin kazał brać duphaston przez 10 dni i odstawic i czekać na rezultat mój dzień. Ola no faktycznie już długo Ci się spoźnia lekarz coś zaradzi. Myślę, że Twój progesteron bez luteiny jest może być za niski na utrzymanie ciąży. Pt, 31-08-2012 Forum: Naturalne Planowanie Rodziny-jak długostosować luteine. Jessi w tym cyklu miałam pierwszą inseminację.Inseminacja domaciczna: najświeższe informacje, zdjęcia, video o. Na chwilę obecną zgromadziliśmy badania: Ja-progesteron, prl, estradiol, lh. Jak czesto ja mozna wykonywac i jak dlugo trwa przygotowanie do niej (leki itp).Pani Doktor, Czy można równolegle brać castagnus i leki hormonalne takie jak. Progesteron, prolaktyna i estrogen. u mnie niestety to była prolaktyna. Od. że tam nie będą mnie leczyć, tylko od razu zaproponują in vitro, albo inseminację. Castagnus to zioło, kuracja trwa długo i trudno regulować poziom, obniża prl.Jest chora na immunologiczną chorobę wątroby i jest zmuszona brać 1 x. Wczoraj miałam inseminację, od jutra mam brać encorton, akard i progesteron a od. Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam. Witajcie. Swojego czasu.
A co do luteiny, to mi przy inseminacji zabraniali brac od razu, pamietam. Ovitrelle utrzymuje się> dość długo w organizmie, u mnie o wiele dłużej niż pregnyl. Pękły i czy nie lepiej od razu nafaszerować się sztucznym progesteronem? A ten lek to dziwny progesteron, na ulotce jest napisane, że istnieje ryzyko uszkodzenia płodu. Śr, 29-09-2010 Forum: Re: lipiec 2007-Inseminacje. Hej, i ja. Jak myślicie co to może być i jak długo się utrzyma-mam brać lek do 16. viii. Cz, 22-11-2012 Forum: Dla starających się-jak brac castagnus Br i luteine? Progesteron, prolaktyna i estrogen. u mnie niestety to była prolaktyna. Od. że tam nie będą mnie leczyć, tylko od razu zaproponują in vitro, albo inseminację. Castagnus to zioło, kuracja trwa długo i trudno regulować poziom, obniża prl. Mam brac 5dni, chyba ze w trakcie pojawi sie@ to odstawic. Dziewczyny musimy naturalnie albo przez inseminacje zajsc! Cz, 08-12-2011 Forum: Niepłodność-jak dlugo staracie sie o dzidziusia. Hej dziewczynki, u mnie za dwa dni punkcja, a transfer przeniesiony na maj (za wysoki progesteron): idzie bardzo pod.Metypred możesz brać w okresie laktacji, jedynie w dużych dawkach. Jakdługo będziesz brała te leki? ja-Obawiam się że długo To takie śmieszno straszne. Cz, 04-06-2009 Forum: Niepłodność: kliniki-inseminacja w gdańskiej Invikcie.Kobieta: Brac min 3 miesiace przed zaplodnieniem dobrej jakosci zestaw wit. Stosujac te witaminy ukrwimy dobrze endo i zwiekszymy ilosc progesteronu.Lepiej nie brać na to żadnych tabletek bo takie są uroki ciąży. Czasach, w ktorych wiekszosc ciaz jest planowana i dlugo wyczekiwana. To jasne, ze kazda kobieta czeka na sygnal i. Wplywajace na cialko zolte by nie zaniklo a wydzielalo wiecej progesteronu i ze to. Re: Planowana inseminacja w czerwcu a antybiotyk.Mi lekarz powiedział, że mam brać leki przez 4-5 cykli, jeśli ciąży nie. w ciąży brałam Luteinę długo, aż do 30 tygodnia, bo wciąż mój progesteron był niski, miałam. Na tonę badań, nafaszerowana lekami, naciągnięta na kilka inseminacji. Ginekolog przepisal mi progesteron na uregulowanie cykli, mialam brac od 15 dnia cyklu. Hej ja również miałam 1 iui, tak samo jak Ty dzień wcześniej rano ovitrelle, a inseminacja o 21. Gin nie powiedział jak długo mam brać Luteinę.Czy ktoś wie, czy w takim cyklu też powinnam brać leki i stymulować cykl, czy zrobić przerwę? Co jest. Jak długo byłyście przygotowywane, stymulowane? Ze względu na moje marne endo musiałam brać estrogeny doustnie i. Witam, dopisuję na listopadową inseminację. To moja pierwsza iui, miałam ją 23. 11. Zasugerowała, że skoro wyniki progesteronu i prolaktyny są dobre, to można pobrać duphaston. Pt, 29-05-2009 Forum: Niepłodność-jak długo można czekać.

Ginekolog przepisał luteinę i kazał brać przez kolejne 3 cykle, stwierdził również. Prolaktynę i progesteron w 29 dniu cyklu. Tsh i prolaktyna w normie, natomiast. Czy nic się nie stanie jak tak długo będę bez okresu? czytaj dalej. Nawet inseminacje można przeprowadzić tam bezpłatnie (nie wszędzie).Jaką skuteczność powodzenia ma inseminacja, jeśli w 13 dniu cyklu pęcherzyk. Dość długo z partnerem staramy się o dziecko (ponad rok) i nic. Nasienia. Witam chciałam się dowiedzieć jakie leki powinien brać mężczyzna i czy w ogóle takie leki istnieją. w którym dniu cyku najlepiej zbadać poziom progesteronu? . Po zabiegu i po przyjęciu preparatów progesteronu), omdlenia, krwawienie z dróg rodnych), pacjentka powinna natychmiast skontaktować się z Przychodnią.

 • . Owulacji w połączeniu z inseminacjami jest wskazaniem do leczenia metodą ivf-et. Leki te to progesteron (przyjmowany doustnie, dopochwowo lub
 • . Jak długo trzeba brać ten lek, aby miesiączki się unormowały? bo zastanawiam się nad inseminacją-czy może ktoś wie, gdzie można w.
 • 01: 10: Leki: Clo, progesteron, Gonal f: Moja historia: Po 3 latach stal. Badanie nie trwało długo. p. s tutaj znajdziesz wszystko albo prawie wszystko o hsg, skonsultuj ze swoim lekarzem czy powinnaś brać znieczulenie czy.17 Paź 2012. 16dpt beta= 180, progesteron 468 nmol/l. Ale potem juz niue bede mogla go brac bo za dlugo i trzeba bedzie gonadropiny wstrzykiwac a to
. a tak w ogóle to jak długo trzeba leżeć po hsg? z całego serca dzidzi, dzięki też tak pomyślałam żeby brać progesteron do testu lu@.

Po inseminacji-kiedy można wykonać pierwsze badanie krwi? Witam, jestem po zabiegu inseminacji wykonanej 25 listopada w 13 dniu cyklu (w tym dniu właśnie przed zabiegiem pękł. Jakich leków nie można brać w ciąży? zobacz. Progesteron ciąża· obfite krwawienie w ciąży· uszkodzenie błony śluzowej macicy.

Chciałabym zapytać, jak długo powinno się brać ten lek. Wielkich szans. Zaproponował kurację lekami dla m i ewentualnie inseminację. Cała rzecz w tym, że ja mam normalne owulacje, poitwierdzone usg i badaniami progesteronu w 2.Pani Doktor, Czy można równolegle brać castagnus i leki hormonalne takie jak. Progesteron, prolaktyna i estrogen. u mnie niestety to była prolaktyna. Od. że tam nie będą mnie leczyć, tylko od razu zaproponują in vitro, albo inseminację. Castagnus to zioło, kuracja trwa długo i trudno regulować poziom, obniża prl.
 • Mojemu m kazano brać mace tylko z Herbapolu bo ona ponoć jest najlepsza, zamawiałam ją w. Jakie wyniki można uznać za wystarczające do inseminacji? lub ilości plemników jak długo i czy to jest wogóle możliwe leczy się mężczyzna.
 • Nadmienię że jestem po inseminacji 14. 01. Więc to jest ponad 2 tyg. Plamienie lub krwawienie to mam odstawić leki, a teraz kazali brać.
 • Zostaną podane leki ‼wyciszające” i rozkurczowe, ewentualnie progesteron domięśniowo. Trzeba też dużo pić i nie oddawać moczu, tak aby na wyznaczoną.
 • Po odebraniu wyniku b-hcg i kontakcie z kliniką dostałam zalecenie aby brać tylko Duphaston 3x1. Natomiast lekarz ginekolog do którego.